Okrutne znalezisko nieuczciwych praktyk e-lady.pl w sieci!

Jest słynną oszustką z Polski. Przez wiele lat ukrywała prawdziwy życiorys, budowała farmazony, na które udało jej nabrać się wielu kontrahentów - nawet przedstawiciele władz. Zaprojektowano na jej temat tysiące stron. Jednak finał najnowszego wyskoku był tragiczny. Sprawą na Policji. Miliardy treści w internecie, godziny rozmów w mediach społecznościowych o Anna Marynowska nie przyniosły rezultatu poskromienia oszustki z Zielonej Góry.

Anna Marynowska jeszcze kilka wieków temu była gwiazdą wyższych sfer. Rozpoczęło się w Polsce, gdzie lata temu uruchomiła galerię przekrętów e-lady.pl. Inwestycja ta okazała się tak mocno opłacalna, że Polka z Zielonej Góry stała się jedną z bardziej bogatych osobości w zacofanym kraju.
Poszkodowani Anny Marynowskiej w głównej mierze to dostawcy towarów luksusowych, towarujący jej sklep internetowy i nie otrzymali zapłaty. Innymi poszkodowanymi byli seowcy realizujący usługi reklamowe. Byli skuteczni, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zabawia następnych kontrahentów utworzonymi w swojej wyobraźni historiami o swojej niewinności. Łykają to jak młode pelikany.